• Поиск

Главная » 2018 » Март » 21 » "Донбас" подвоює перевагу в серії проти "Кременчука"
    20:15
    "Донбас" подвоює перевагу в серії проти "Кременчука"

Донецький «Донбас» подвоїв перевагу у фінальній серії УХЛ, у другому матчі на своєму майданчику обігравши «Кременчук» з рахунком 6:3.

Перший період

У першому періоді команди довго не могли відкрити рахунок, але заключний відрізок залишився за «Донбасом». За чотири хвилини до перерви Денис Мостовий закинув свою першу шайбу в поточному плей-офф, замкнувши передачу Ярослава Свищева. Доречі, якщо Ви цікавитеся не лише українським, а й білоруським хокеєм, то найцікавіші новини можна знайти тут

Другий період

Друга двадцятихвилинка стала визначальною в цьому матчі, оскільки «Донбас» закинув відразу чотири шайби і вирішив результат зустрічі. Спочатку все той же Мостовий оформив дубль - в ролі асистента на цей раз виступив Вадим Мазур. Минуло ще 7 хвилин - і колишній гравець «Кременчука» Сергій Кузьмик зробив перевагу «Донбасу» більш, ніж солідною.

За п'ять хвилин до кінця другого періоду команда Сергія Вітера швидко вистрілила ще двома шайбами. Віктор Захаров довів рахунок до 4:0 і змусив Олександра Савицького замінити свого основного воротаря Віталія Власенка на Микиту Петленка. «Сухим» той не пробув і хвилини - Олександр Костиков закинув п'яту шайбу «Донбасу».

Третій період

У третьому періоді переможець регулярного чемпіонату дещо розслабився і дозволив «Кременчуку» закинути свої дебютні шайби у фіналі і скоротити відставання. Вже на першій хвилині третього відрізка гри Богдан Наливайко в більшості послав шайбу між щитків Богдану Дяченку, через п'ять хвилин свій першої гол в поточному плей-офф оформив Руслан Ефімочкін. «Донбас» відповів шайбою Микити Коваленко, але потім пропустив ще один гол у меншості від Антона Бойкова.

Третій матч фінальної серії УХЛ відбудеться в Кременчуці на арені «Айсберг» 23 березня. Початок - о 18:45.

Нагадаємо, першу гру фіналу проти «Кременчука» «Донбас» виграв з рахунком 3:0.

Просмотров: 556 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0